۴۰۵

                                       بنام خدا

پژو ۴۰۵ و پیشگیری حوادث جانبی .  این نامه را در ساعت ۲:۰۵ بامداد پنجشنبه سی  ام آذرماه ۱۳۸۵  توسط  سایت ایران خودرو  به  پست الکترونیکی  مدیرعامل محترم  ارسال کردم.

پیگیری توسط من حسین طالبی یکی از محققین و مخترعین کشور.

پس از سه ماه تحقیق و بررسی در مورد اتومبیل پژو ۴۰۵ وبازدید خودروهای سانحه دیده،اعم از تصادفی و آتش گرفته موفق به شناسایی نقاط خطرآفرین خودرو پژو شده ام.

با توجه به مشکلاتی که پژو ۴۰۵ به بار آورده ، متاسفانه خسارتهای جانی دلخراش و گریز ناپذیر آن موجب نگرانی و استرس افکار عمومی گردیده است که در جراید و رسانه های صوتی تصویری بازتاب وسیعی پیدا کرده است.

با تمام تلاشها و پیگیریهای مستمر کارشناسان و مهندسان محترم ایران خودرو ،هنوز موفق به کشف معایب نگردیده اند.

من پس از بررسیهای انجام شده شخصی ام ،آن معایب را شناسایی ودر اولین فرصت با روابط عمومی ایران خودرو حدودأ ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۹/۹/۱۳۸۵ با تلفن ۴۸۹۰  تماس گرفته و موضوع را در میان گذاشتم.ابتدا به آقای****وصل کردند،ضمن در میان گذاشتن موضوع ،به آقای مهندس****وصل کردند و ایشان هم مانند آقای **** پرسیدند چه فرمایشی دارید؟ من همان توضیحات قبلی را با ایشان در میان گذاشتم و تاکید کردم که فقط با مدیر عامل آقای مهندس منطقی صحبت میکنم و بس.

ایشان باز وصل کردند به آقای *****وسناریو دوباره تکرار شد. آقای **** فرمودند: آقای منطقی وقت ندارند برای هر تلفنی که میشود صحبت کنند،ایشان بیکار نیستند.شما با آقای فلانی صحبت کنید.

من از ادامه مکالمه های پی در پی و پشت خط ماندنهای متوالی خودداری کرده واز آقای **** خواهش کردم که شماره تلفنم را  به مسؤلین محترم ایران خودرو داده تا با من جهت بررسی معایب پژو۴۰۵ هر چه سریعتر تماس بگیرند.

تا این لحظه ساعت۱:۲۵ بامداد پنجشنبه۳۰/۹/۱۳۸۵ هیچگونه تماسی با من نگرفته اند.لازم به توضیح است که موبایل من شبانه روز روشن وهمیشه در دسترس میباشد.

انشالله که هرچه زودتر معایب پژو برطرف شود یا توسط من و یا هر فرد متفکر و اندیشمند دیگری،انشالله

                                                                 مخترع ایرانی حسین طالبی

/ 0 نظر / 18 بازدید